Lokacija - Vingiai
cell

PATOGUS SUSISIEKIMAS
PILYS, DVARAI ir EŽERAI

Vingių gyvenvietė kuriasi tarp Trakų Vokės ir Lentvario – teritorijoje, pagal administracinio suskirstymo tvarką, priklausančioje Vilniaus miesto savivaldybei, kitaip tariant – Vilniaus mieste. Šiam sparčiai plečiantis, augant ir tankėjant – patogiam naujakurių gyvenimui išvystoma vis daugiau nuo centro nutolusių miesto teritorijų jas aprūpinant miesto komunikacijų tinklais, tiesiant naujas gatves ar perplanuojant srautu apkrautus arterinius kelius į ir iš miesto centro.

 

Vingių gyvenvietę palies visi minėti strateginiai miesto plėtros sprendimai:

Reikšmingiausias jų – 2020 m. Vilniaus miesto tarybos pritarimas kelio Vilnius – Trakai (A16) rekonstrukcijai. Šio kelio važiuojamoji dalis taps 4 eismo juostų su skiriamąja dalimi, o šone drieksis magistralinis pėsčiųjų bei dviračių takas. Tai ženkliai padidins arterinės Vilniaus gatvės pralaidumą, ir čia – puiki žinia, nes važiuodami automobiliu į Vingių gyvenvietę Jums šiuo keliu teks naudotis dažniausiai! Jis garantuoja patogų ir greitą susisiekimą su Vilniaus Naujamiesčio, Liepkalnio, Lazdynų mikrorajonais ir centru.

  • už 20,7 mln. eurų rekonstruojama Lentvario pervaža, kurią kirsdami parvyksite namo iš Lentvario pusės ar išvažiuosite į greitkelį Vilnius – Kaunas.

KULTŪROS PAVELDU turtingas kraštovaizdis ir rekreacija gamtoje

Culture Image

Vingių pašonėje vyksta Trakų Vokės (5,4 km) bei Lentvario dvarų (4,2 km) tvarkybos darbai, atversiantys nuostabius parkus ir dvarų interjerus kultūros paveldu turtingoje vietovėje. Tai nekilnojamojo turto vertės augimą ir paklausą investicijoms Vilniaus mieste lemiantys procesai, bet čia – tik viena reikalo pusė, antroji įsilies į kokybiško gyvenimo kasdienybę: prie Jūsų namų veiks įstabios, kultūrinius renginius prikviesiančios erdvės, pasivaikščiojimo su šeima ar svečiais, kūdikio vežimėliu pietų miego metu traukiančios sukultūrintos žaliosios erdvės, mažoji parkų architektūra su suoleliais, fontanais, skulptūromis ir regyklomis.

Culture Image

Apie Trakų traukos centrą (10,2 km), supančius ežerus su išvystyta pramogų ir poilsio infrastuktūra, vietas skaniai pavakarieniauti ar pasikviesti svečius, pasiekiamą pakilus nuo savo svetainės sofos per 10 min. automobiliu – nėra ko ir daugžodžiauti: Santariškių gyventojai per tiek nepasiekia nė Katedros aikštės.

Visur čia, neilgai trukę, su šeima nuvažiuotumėte net dviračiais!

map_image_right

Jūsų artimiausi didieji prekybos centrai, vaikų ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigos bus Lentvaryje ar Trakų Vokėje. Artimiausias PC Norfa (900 m.) – pasukus iš kelio Vilnius – Trakai link namų, 4 vaikų darželiai ir 4 bendrojo lavinimo mokyklos – Lentvaryje bei Trakų Vokėje. Susisiekimui viešuoju transportu: kursuoja Vilniaus m. autobusas (Nr. 68).

map Image